O nás - Centrální vysavače Soluvac

Newag s.r.o. - dovozce centrálních vysavačů Soluvac

Naše společnost púsobí již více jak 26 let na trhu v oblasti centrálních vysavačů v České a Slovenské republice. Newag s.r.o. byl založen v roce 1993 a již od samého začátku bylo a je hlavní činností firmy dovoz, prodej, instalace a servis centrálních vysavačů značek Husky a Duovac, které patří, stejně jako Soluvac pod křídla největšího světového výrobce centrálních vysavačů, kanadské firmy Nuera, která mimo jiné vyrábí centrální vysavače Husky, Beam, Duovac a mnohé další. V Kanadě se firma Nuera věnuje oblasti centrálních vysavačů již více jak 50 let.

Centrální vysavače Soluvac patří pod křídla největšího světového výrobce centrálních vysavačů, kanadské firmy Nuera, která mimo jiné vyrábí centrální vysavače Husky, Beam, Duovac, Saniflo a mnohé další.

Z důvodů potřeby našich zákazníků se naše nabídka produktů rozšiřovala. Konkrétně po centrálních vysavačích jsme se zaměřili i na nabídku průmyslových a komerčních vysavačů pro výrobní haly, hotely a velké průmyslové objekty. Konkrétně se jedná o centrální průmyslové vysavače Disan. V roce 2017 jsme pak navrhli a zrealizovali vlastní technické řešení průmyslových centrálních vysavačů pro komerční a průmyslové objekty pod značkou Newag Industry, které jsou navržené tak, aby bylo možné určit konfiguraci systému dle jeho zákazníka.

Další produkty, které najdou využití pro váš dům a díky kterým si usnadníte život a zajistíte čistý domov jsou také shozy prádla Artox, což je také náš (patentovaný) výrobek. Shozy prádla jsou jednoduché, ale velmi praktické zařízení, díky kterému rychle a jednoduše přemístíte špinavé prádlo z obytné části domu do prádelny. Své využití najde nejen v rodinných domech, ale samozřejmě i v penzionech a hotelech.

V naší nabídce máme také rekuperace tepla od firmy Zehnder, která patří v této sekci k nejlepším.

Společnost Newag má své vlastní pobočky v Praze, Brně, Hradci Králové, které zajištují jak návrh řešení pro váš dům, tak i prodej, instalaci a servis centrálních vysavačů.

Napište nám