Servis

Centrální vysavače Soluvac mají vlastní servisní zázemí, poskytované našich pobočkách v Brně, Praze a Hradci Králové. Zajišťujeme nejen montáž, ale i servis centrálních vysavačů. Na všech naších pobočkách jsou vám k dispozici proškolení pracovníci. Tímto přístupem se zcela odlišujeme od většíny ostatních firem, které si na servisní úkony najímají externí firmy.

Navíc je možné využít možnosti odeslat vysavač na centrální servis, který poskytujeme jako dovozce, kam je možné doručit výrobek značky Soluvac k provedení záručního i pozáručního servisu. Centrální servisní středisko máme ve Zlatníkách u Prahy.

Ikdyž je instalace rozvodu centrálního vysavačového systému kvalitně provedena, může dojít k poškození, nebo k jeho částečnému zneprůchodnění. V tomto případě jsme vybaveni zařízením, profesionální kamerou, od firmy Rothenberger, díky které jsme schopný prohlédnout trubní rozvod a lokalizovat vzniklý problém. Kamera Rothenberger musí být vždy obsluhována pouze naším proškoleným technikem, proto je nutné si objednat prohlídku trubního rozvodu naším technikem. Je však důležité poznamenat, že trubní rozvody  pro centrální vysavače se neucpávájí jen tak. Vždy je na vině neodborná montáž, špatně zvolené potrubí, poškození při stavbě domu, provrtání při instalaci jiných zařízení atp.. Naše firma za více jak 26 let nainstalovala kolem 40tis centrálních vysavačů a doposud jsme nezaznamenali ucpaný trubní rozvod způsobený běžným používáním.

Ceník servisního zásahu:

Doprava (paušál po Praze, Hradci, Brně, případně do 20 km od našich poboček) 400,- Kč, následně dopravné za 10,- Kč/km
Práce v servisu (Zlatníky - Hodkovice) 590,- Kč/ hod.
Práce na místě u zákazníka 790,- Kč/ hod.

Napište nám