Ukázková videa

Jak fungují centrální vysavače

Centrální vysavač všech značek (Husky, Soluvac, Duovac aj.) má mnoho výhod oproti klasickým a robotickým vysavačům. Nevíří prach a veškerý nasátý vzduch včetně alergenů a nečistot po přefiltrování vyfukuje mimo dům. Nasátý vzduch se tedy na rozdíl od ostatních typů vysavačů nevrací zpět do obytné místnosti. Tímto je zajištěna 100% filtrace a nedochází tak ani k víření dosud nevysátého prachu, což ulehčuje život nejen alergikům. Na obsluhu centrálního vysavače se podívejte na následující video.

Hadice ve zdi

Hadice ve zdi posouvá možnosti centrálních vysavačů ještě dále, než tomu bylo doposud. Hadici centrálního vysavače už nemusíte přenášet od zásuvky k zásuvce, ale jednoduše si jí vytáhnete ze zásuvky ve zdi. Zákazník si samozřejmě může vybrat hadici v různých délkách a ani 15 m varianta není díky uložení v rozvodu centrálního vysavače ve zdi žádnou komplikací. Uživatel si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vcucne“ zpátky do zdi.

Montáž centrálního vysavače do novostavby

Rozsah montáže: hadice ve zdi, zásuvka pro klasickou vysavačovou hadici, celonerezová štěrbinová zásuvka/lopatka na smetí Magic Sweep do kuchyňské linky, instalace zásuvky na půdě a umístěné centrální vysavačové jednotky.

O centrálním vysavači v pořadu Tipy a inspirace

Rozhovor s expertem na centrální vysavače v televizním pořadu Tipy a inspirace ohledně výhod centrálních vysavačů. Ukázka hadice ve zdi v praxi, ukázka obsuhy centrálního vysavače a další výhody.

Montáž přívodu potrubí k centrálnímu vysavači

Ukázka instalace trubních rozvodů - přívod k vysavačovému agregátu

Montáž ABB zásuvky centrálního vysavače

Ukázka instalace trubních rozvodů -klasická vysavačová zásuvka ABB k centrálnímu vysavači

Montáž přívodu potrubí pro štěrbinovou zásuvku

Ukázka instalace trubních rozvodů - celonerezová štěrbinová zásuvka do kuchyňské linky

Montáž potrubí přechodu přes překážku na podlaze

Ukázka instalace trubních rozvodů - přechod přes překážku na podlaze

Montáž a instalace hadice ve zdi a kuchyňské štěrbiny

Montáž a instalace systému pro hadici ve zdi a kuchyňské štěrbinové zásuvky/lopatky pro centrální vysavače

Produktové video - Vroom

Vroom Central se samonavíjecí hadicí je ideální pro rychlý úklid malých prostor a suchých nečistot v místech, kde je ve vašem domě intensivní provoz, jako jsou kuchyně, koupelny a zádveří domu. Jeho trvalá dostupnost z něj činí skvělý doplněk k vašemu centrálnímu vysavači.

Produktové video - Spot by Vroom

Skvělý doplňěk k centrálním vysavačům. Ideální pro všechny prostory, kde je potřeba rychlý úklid, jako jsou kychyně, zádveří, chodby, dílny a koupelny. Nevyžaduje složitou instalaci. Patentovaný systém, který urychlí a usnadní Váš úklid. Kartáč na prach je schován uvnitř zásuvky.

Napište nám